Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında düz ova görmek

Kahve falında düz ova görmek iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, gıybette konuşmalar yapmak yüzünden günaha düşeceğine, manevi olarak hasar alınacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, hayattan elini eteğini çekeceğine ve mutsuz olacağına, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, bazı sorunları yüzünden kırıldığı kişiler ile arasını düzelteceğine, bundan dolayı kendini çok şanslı addedeceğine, umutlanacağına, işlerinin günden güne bozulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında düz ova gördüyseniz:

  • Hislerinizi bastırmamalısınız.

Kahve falında düz ova görmek yaşanacak üzüntü ve stresten ötürü sağlık sorunları ile uğraşılacağına, karşılaştığı sıkıntılardan ötürü kendisini toparlamakta çok güçlük çekeceğine işarettir.

Kahve falında düz yeşil ova görmek hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine, kısmetli bir kişi olunacağına yorulur.

Kahve falında ova görmek daha güzel ve daha iyi yaşayacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına alamet eder.

Kahve falında yeşil ova görmek zorluğa ve darlığa düşeceğine, onları gücendireceğine ve çok kıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeşillik ova görmek kendinden emin adımlar atacağına, atılan doğru adımlar sayesinde itibar sahibi olunacağına, zor günlerin geride kalacağına ve maddi açıdan büyük imkânlar elde edileceğine rivayet eder.

Kahve falında yemyeşil ova görmek bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına, durumu değiştirmek için elinden gelen hiçbir şey olmayacağına yorulur.

Kahve falında düz çizgi görmek aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde insanların dikkatini çekeceğine rivayet eder.

Kahve falında saç düzleştirici görmek uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, maddi olarak sorun yaşayan kişilere iş vereceğine, gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına rivayet etmektedir.