Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında somya görmek

Kahve falında somya görmek çok uzun yıllar boyunca herhangi bir sağlık sorunu ile karşılaşmadan yaşayacağına, çok istenen bir şeye sahip olunacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, rahat edeceği bir döneme gireceğine, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına, en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine, yokluktan ve de geçim derdinden kurtulacağına, fakirliğinin biteceğine, mal ve varlık sahibi olacağına işarettir.

Kahve falında somya gördüyseniz:

  • Elinize geçen bilgiler veya başkalarından alacağınız akıllar geleceğinizle ilgili kararlarınızda etkili olabilir.

Kahve falında somya yatak görmek hafifleyeceğine, iyileşeceğine, ferahlayacağına, kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında demir somya görmek işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, epey emek vererek biriktirdiği para ile kendi işini kuracağına, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında tahta somya görmek kariyer yapma konusunda bazı engellerle karşılaşılacağına, miskinliğinden ve sürekli olarak uyuma isteğinden kurtulacağına inanılır.

Kahve falında somya düzeltmek yaşadığı kötü günlerin son bulacağına, çaresizliklerine, sorunlarına, umutsuzluklarına ve problemlerine karşı çözümlere kavuşacağına, kendisi için hayırlı olacak fırsatlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında somyada oturmak çok zor günler geçirileceğine, rakipleri mağlup edeceğine, makam sahibi olacağına tabir olunur.

Kahve falında somya görmek yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine, aile hayatı için çok hayırlı ve güzel bir karar vererek hayırlı bir kısmet ile evleneceğine ve çocuk sahibi olacağına alamet eder.