Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında evlerin çöktüğünü görmek

Kahve falında evlerin çöktüğünü görmek ele geçecek haram mal ve paraya, yoksul için zenginliğe, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına, fal sahibinin eğlenceli günler geçireceğine ve stres atacağına, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, her şeyin sarpa saracağına, can sıkıntısı yaratan ve sorun çıkartan kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, uzun bir süre boyunca rahat edilecek bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında evlerin çöktüğünü gördüyseniz:

  • İletişimi arttırmak kendinizi daha iyi tanımanıza yardım edebilir.

Kahve falında çok katlı ev görmek işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, bu sayede özgüveninde artış yaşanacağına, böyle bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine rivayet eder.

Kahve falında çok büyük ve güzel bir ev görmek çok güzel ve hayırlı gelişmelerin ortaya çıkacağına, hayatın düzene gireceğine ve disipline oturacağına yorulmaktadır.

Kahve falında bir evi kalabalık görmek sıkıntılarını bir köşeye atacağına, aradaki buzların eritileceğine rivayet eder.

Kahve falında mezarın yanında ev görmek mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına delalettir.

Kahve falında lanetli ev görmek daima ona hürmet göstereceğine, bir dediğini iki etmeyeceğine, onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kendisine sıkıntı veren olaylardan yakın zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evlenip hamile kalmak kişinin korkulardan, kuruntulardan, borçlardan, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, maddi anlamda zarar edeceğine, üzüleceğine, yıpranacağına işaret etmektedir.

Kahve falında evde banyo görmek çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, çok rahat ve huzurlu bir hayata kavuşacağına tabir olunur.

Kahve falında dağda evler görmek neşeyi ve ağız tadını yakalamayı da başaracağına, bir sebeple çok kötü bir duruma düşeceğine alamet eder.