Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında su semenderi görmek

Kahve falında su semenderi görmek maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, onları gücendireceğine, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, hayatıyla ilgili kararlar almadan önce muhakkak ailesine danışacağına, buna karşılık iyilik ve güzellik göreceğine, başın sıkıştığı anda etraftaki kişilerden yardım alınacağına, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında su semenderi gördüyseniz:

  • Sizden daha güçlü olanlardan çabuk etkileniyorsunuz.

Kahve falında su semenderi görmek şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, mutlu günler yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında semender görmek işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, mutluluğunu hiçbir şeyin bozamayacağına tabir olunur.

Kahve falında suyun içinde ayakkabı görmek sorunların bu sayede aşılacağına, üzüntü ve sıkıntıların son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında çok güzel su görmek sorumlulukların yerine getirileceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suyla temizlik yapmak ilim irfan öğreneceğine, ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş birinden su istemek kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine ve çok mutlu olacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine rivayet eder.

Kahve falında çocuğunu soğuk suyla yıkamak istemeden ortak olduğu bazı olaylar yüzünden neşesinin kaçacağına ve uzun zamandan beri kafasını taktığı bir durumdan ötürü zarar edeceğine, sorunların üstesinden geleceğine rivayet eder.

Kahve falında türbede su içmek çok hayırlı günler görüleceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine yorulur.