Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında direksiyon tutmak

Kahve falında direksiyon tutmak telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, beklentilerinin de yerine gelmeyeceğine, kişinin isteklerinin ve dileklerinin gerçekleşeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, yenileneceğine, yaşam enerjisine ve sağlığına kavuşacağına, kişiye kalacak miras sayesinde tüm düşlerin gerçek olacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan fal sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hayırlı ve yüksek mevkiye sahip olunacağına ve büyük zaferler kazanılacağına, çok hayırlı kişiler ile çeşitli ortaklıklar kurup çok zengin olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında direksiyon tutmak gördüyseniz:

  • İlişkilerinizin yeniden düzelebilmesi için, söylediklerinizin ölçülü olmasına gayret gösterin.

Kahve falında direksiyon tutmak ertelenen bir tatile çıkılacağına, bu sayede yaşanan sorunlardan kısa süre içinde uzaklaşılacağına ve hem maddi hem manevi olarak rahata erileceğine, iş hayatının bozulmasına sebep olan kişileri ve rakiplerini çok büyük bir bozguna uğratacağına, iş hayatında yaşadığı bütün sorunları aşacağına, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine inanılır.

Kahve falında araba direksiyonu görmek girilen her işte aynı açmazla karşılaşılacağına, içinde bulunulan durumdan ötürü bir türlü gerektiği gibi bir işe girilemeyeceğine, zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına alamet etmektedir.

Kahve falında direksiyon kullanmak sıkıntılı zamanların geride kalacağına, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine ve bu şekilde daha rahat bir kişi olup kendisine çeşitli kurallar koyacağına inanılır.

Kahve falında direksiyon çevirmek büyük kazanç sağlanacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına delalettir.

Kahve falında direksiyon görmek eline geçen fırsatların yarar sağlamayacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında direksiyonda uyumak yetenekleri ve becerileri sayesinde iş yerinde çok üst mevkilerden birine getirileceğine, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına inanılır.

Kahve falında direksiyona geçmek iş hayatında herkesin imreneceği bir konuma geleceğine, sorunlarını bu sayede ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında direksiyonsuz araba kullanmak arkadaşlık ilişkilerinin uzun yıllar boyunca kötüleşeceğine, işlerini yoluna sokacağına ancak daha sonra edilen yardıma rağmen düşmanlarla işbirliği içerisine gireceğine rivayet etmektedir.