Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cadde görmek

Kahve falında cadde görmek hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, sıkıntıların ve stresin sona ereceğine, sorunlarını çözmelerinde ve iş konusunda destek olacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, keyifleneceğine ve afiyette olacağına, uzun bir süre boyunca herhangi bir hastalık yüzü görmeyeceğine, bütün malını mülkünü varını yoğunu harcayabileceğine tabir olunur.

Kahve falında cadde gördüyseniz:

  • İnsanları kendinizden uzaklaştırmak yerine, zarafetinizi koruyarak kendi tarafınıza çekmeye çalışmalısınız.

Kahve falında geniş cadde görmek çok büyük bir şok yaşayacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine işarettir.

Kahve falında karanlık caddede yürümek çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, çok hayırlı ve güzel adımların atılarak kazanç elde edileceğine alamet eder.

Kahve falında ana cadde görmek düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına, yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına, hastalıklara şifa bulunacağına, yaşanan sıkıntılardan, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına ve dertlerinin bitmesiyle kuş gibi hafifleyeceğine, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine bu sayede de hem kazancının hem de huzurunun artacağına delalet eder.

Kahve falında ışıklı cadde görmek ağzı tadının, neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, büyük miktarda ve helal kazanç elde edileceğine işarettir.

Kahve falında gece caddede yürümek büyük miktarda para kazanacağına, iyi bir iş hayatına sahip olacağına ve rahat ve huzurlu bir hayat süreceğine, geri döndüğündeyse elinde yeni projeler olacağına, bu projeleri hayata geçirip hayallerini teker teker gerçekleştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında işlek cadde görmek el attığı her işten zararla çıkacağına ve aile hayatı ile ilgili çeşitli kavgalara girip kötü durumlara düşeceğine, sorumlulukların azalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cadde yıkamak başarısızlığa düşüleceğine, maddi zararın büyük olacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, yakın bir zaman içinde bir bebek sahibi olunacağına delalet eder.

Kahve falında boş cadde görmek dertlerin ortadan kalkacağına, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, kısa süre içinde başarı getirecek bir işe girileceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, hayatının zaferlerle dolacağına işaret eder.