Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında akrepten kurtulmak

Kahve falında akrepten kurtulmak iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, sıkıntılarla boğuşan bir akrabanın toparlanması için bir ortaklık kurulacağına, işinize ve hanenize bereket geleceğine, birlik ve dayanışma halinde olacağına, gönlündeki gibi sevileceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, sorun yaratan işlerde kısa zaman içinde bazı kötü kişiler tarafından çeşitli aldatmacalar yaşanacağına, işlerin başarı kazanması sayesinde kıskançlık duyan kişilerle tartışma yaşanacağına ve çok rahat bir döneme gireceğine, zenginlik getirecek adımlar atılacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, uzun zaman önce çok tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine işaret eder.

Kahve falında akrepten kurtulmak gördüyseniz:

  • Fazla zorladığınızda ise kaybetme riskiniz artacak.

Kahve falında akrepten kurtulmak yaptığı çalışmalardan ve girdiği işlerden çok büyük miktarda zararlara uğrayacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine alamet eder.

Kahve falında akrebi öldürmeye çalışmak büyük bir ortaklığa gireceğine, üzüntü verici bir duruma düşüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında akrep çiyan görmek çok iyi işler ortaya konacağına, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine tabir olunur.

Kahve falında akrep kesmek maddi anlamda gücünün artması sayesinde de yaşam standartlarının en yüksek seviyelere geleceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında akrep öldürmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, fal sahibinin ismini gelecek nesillerin de bileceği şekilde şöhretli bir duruma taşıyacak işler yapacağına alamet eder.

Kahve falında akrep ve yılan görmek çizgisini bozmadan yaşayan kişinin sahip olduğu rahat hayatı her daim sürdüreceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, uzun bir süre boyunca eksik kalmış işlerin tamamlanacağına, aile hayatında yaşanan küslüklerin ve kırgınlıkların barışla sonuçlandırılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında pişmiş akrep yemek kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına, bol kazanç elde edeceğine delalettir.

Kahve falında akrep ve yılan öldürmek kişisel yeteneklerini geliştireceğine, ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine tabir olunur.