Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karpus görmek

Kahve falında karpus görmek ondan her zaman iyi haberler alınacağına, işlerinde büyük başarılar kazanacağına, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, önceden başarılı ve yetenekli olduğu işte artık aynı performansı ve yeterliliği gösteremeyeceğine, hayırlı işlere girişileceğine, tüm hayatına titiz şekilde özen göstereceğine alamet eder.

Kahve falında karpus gördüyseniz:

  • Plan ya da programlarınıza sadık kalmanın faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında karlı tepeden inmek o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, yardımı ile onlara ilaç ve şifa olduğunu görerek çok mutlu olacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının sona ereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına rivayet eder.

Kahve falında karlı göl görmek yapacağı çalışmalarda yapacağı hatalardan ve adım atmakta gecikmesinden ötürü çok üzücü durumlara düşeceğine, iyi geçineceğine ve hep afiyette kalacağına alamet etmektedir.

Kahve falında anne karnı bebek görmek hayatında hiç olmadığı kadar huzurlu ve keyifli olacağına, sermayesini riske etmeyeceğine bunun için de mutlaka kazanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında karlı ve buzlu yolda yürümek sorunların en kısa zamanda sona ereceğine, ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına delalet eder.

Kahve falında kar ve yüzük görmek geçim derdi ve telaşı içine düşeceğine, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, büyük tartışmalar ve sorunlar yaşayıp aile bireyleri ile tartışma noktasına geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kar yağarken yürümek lüks şekilde yaşayacağına, dilediği gibi harcama yapacağına, istediği gibi alışverişe gideceğine, çalışmalarının artacağına tabir olunur.

Kahve falında karnına bebek koymak korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına delalet eder.

Kahve falında çatıda kar görmek herşeyin fazlasına kavuşacağına, istenmeyen bir sorunla karşı karşıya kalınacağına tabir olunur.