Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kirli yaka görmek

Kahve falında kirli yaka görmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, rakiplerine çok büyük üstünlük sağlayacağına, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine, işle ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, zahmetli bir işle uğraşmak zorunda kalınacağına, zor zamanlar geçirileceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, hayatında parasızlık, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, ekonomik şartlarının iyileşeceğine, imkânlarının çoğalacağına, hedeflerin gerçekleştirileceğine, maddi anlamda refahın yerinde olacağına, aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, verilen sözlerin teker teker yerine getirileceğine, falı kapatan kişinin o kimseye karşı içine kurt düşeceğine ve kafasında bazı soru işaretleri uyanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kirli yaka gördüyseniz:

  • Kişisel değişiklikler yapmanız olumlu geri dönüşler alınmasına neden olabilir.

Kahve falında kirli yaka görmek kısmetinin ve şansının da kapanacağına, insanlara zarar verecek davranışlarda bulunmanıza delalettir.

Kahve falında yakası kirli beyaz gömlek görmek hayırlı işlere imza atacağına, hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına delalet eder.

Kahve falında yakası kirli gömlek görmek üzüntü ve sıkıntı yaratan durumların çok iyi bir şekilde çözüme kavuşacağına, eğer fal sahibi kadınsa da çok anaç olacağına yorulur.

Kahve falında yaka kiri görmek işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, yaşadığı olayların kötü gideceğine yorulur.

Kahve falında gömlek yakasını kirli görmek onu yalnız bırakmayacağına, kızına daima sahip çıkacağına ve onu desteklemekten de hiç vazgeçmeyeceğine, zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kirli gömlek yakası görmek sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, sevilen bir akrabanın ihanetine uğrayacağına ve akademik alanda büyük çabalar sonucu sahip olunan mevkinin kaybedileceğine yorulmaktadır.

Kahve falında uygunsuz şekilde yakalanmak maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, fırsatların istenmeden harcanacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında polise yakalandığını görmek mezuniyet sonrasında iş bulmakta sorun çekilmeyeceğine, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan fal sahibinin izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına işaret eder.