Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve Falında Kurşun Görmek

Kahve Falında Kurşun GörmekFal yorumu açısından kahve fincanında kurşun pek de hayra yorulmaz.
Daha çok iş yaşamıyla ilgili konulara yorulan kurşun sembolü sizi kıl payı sıyıracak olan bir felaketin ya da tersliğin habercisidir.
Kahve Falında hiç beklenmedik bir durumda yaşanabilecek bu olay büyük ihtimalle aniden gelişebilecektir.
Fakat siz kahve fincanındaki kurşun şekline karşı gardınızı alabilir ve önünüzdeki süreci çok daha sağduyulu bir şekilde yaşayabilirsiniz.
Bu sayede kaybınız minimum değerlere ya da sıfıra kadar indirgenebilecektir.
Örneğin iş hayatında kendiniz için ya da çok yakınınız için beklenen terfiler sizin üzerinizden sekebilir ve başkasının olabilir.
İşten çıkarmalar konusunda aile içinde sıkıntı yaşayan birisi olabilir veya bu sizin ta kendinizde olabilirsiniz.
Veya işletmeniz ekonomik krizden nasibini alabilir ve iş yeriniz kısa bir süreliğine de kapatılabilir.
Kısacası işsiz dahi kalabilirsiniz.
Sonuç olarak kahve falında kurşun görmek hiç ummadığınız anda yaşanabilecek olan bir tersliğe ve aksiliğe işarettir.
Aynı zamanda bu süreç sizin için sizi sabra davet eden ve büyük bir sınavla geçireceğiniz bir döneme de işaret etmektedir.
“Falda Kurşun Görmek ne anlama gelir?”Diğer taraftan kahve falında kurşun görmek kısmet anlamında da iyi şekilde yorumlanmaktadır.
Kurşun nasip – kısmet anlamında sizi uzaktan uzağa çok beğenen, sizi deliler gibi seven ama size bir türlü açılamayan bir kişinin varlığını da simgeliyor olabilir.
Bu durumda kahve fincanında kurşun gören bir kişi etrafını daha iyi süzgeçten geçirmeli ve kendisine yakın olmak isteyen karşı cinsi mercek altına almalıdır.
Kahve Falı KurşunÜstelik de büyük fal yorumcularının yorumuna göre bu kısmet iyi bir kısmet olarak karşınıza çıkacak ve bir daha da kolay kolay karşılaşamayacağınız taliplerinden biri olacak.
Fakat yine büyük fal yorumcularının bıraktığı kaynaklara göre ne yazık ki fal sahibinin onu görmezden gelecek ve ilgilenmeyerek kaçırabilecektir.
Bu yüzden bu konuda dikkatli olmanızı ve bir kez daha düşünmenizi öneriyoruz.
Kahve falında kurşun görmek gördüğünüz gibi bir anda çıkıp gelen kısmetlere işaret edebileceği gibi, yine hızla gelip geçen aksilikleri de simgeleyebilmektedir.