Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında çift ay görmek

Kahve falında çift ay görmek büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine, neşeleneceğine, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına ve şansının yaver gitmesi ile işlerini kısa bir zaman içinde büyüteceğine, kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, çok kötü günler geçireceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal almasından ötürü çok büyük zarara uğrayacağına, hareketlerinin ve çalışmalarının beğenilip kademe kazanacağının ve üst mevkilere gelip kendisine yardımı dokunan insanlara haklarını vereceğine, olumsuzlukların da kişiye sonuç olarak iyi şekilde döneceğine, hayal ettiği ancak bir türlü gidemediği tatile çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında çift ay gördüyseniz:

  • Ailenizde bazı konularda alınacak ortak kararlarla yeni birtakım değişikliklere gidilebilir.

Kahve falında çift ay görmek işlerle ilgili olarak bu kişi ile bir ortaklık kurulacağına, karamsarlığa düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gökyüzünde çift ay görmek yeni kapılar açılacağına, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında ayşe ismi duymak yaşanan ekonomik sorunların aile bireyleri ile birlikte atılacak adımlar sayesinde sona ereceğine, sevilen kişilerle girilecek bir işte büyük ses getirecek çalışmalara imza atılacağına, sosyal çevreden arkadaş olunan bir kişi ile evlilik yolunda hayırlı bir adım atılacağına delalet eder.

Kahve falında gökyüzünde bir sürü ay görmek önemli ve büyük adımlar atacağına, bu durumun da herkesin dikkatini çekeceğine, girişimlerde bulunacağına inanılır.

Kahve falında ay içinde ay görmek hem de iş hayatına yansıyacağına, elde ettiği kazanç ve şöhreti sayesinde büyük bir servete sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ayşe fasulye görmek çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine, kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında ayçekirdeği çitlemek sağlıkla ilgili olarak yaşanan sorunların bitirileceğine, çektiği sıkıntıların son bulacağına, rahatının yerine geleceğine inanılır.

Kahve falında gökyüzünde iki ay görmek iş konusunda atak yapmak için şartların uygun olmadığına, ortaklıklarda tartışmaların yaşanacağına, yeni işlere ve projelere gireceğine işarettir.