Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında odaya hapsedilmek

Kahve falında odaya hapsedilmek iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, eskisi gibi keyifle istediğini yiyip, içebileceğine, maddi kayba uğrayacağına, hayırlı bir sürece girileceğine, kazancın daha da artacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine, daha dikkat çeken  ve iş konusunda tercih edilen bir kişi olunacağına, yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine işaret eder.

Kahve falında odaya hapsedilmek gördüyseniz:

  • Özel yaşamınızda olumlu gelişmeler yaşanıyor olabilir.

Kahve falında odaya hapsedilmek kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, iş konusunda destek istenen bir kişiye kendi işi konusunda yardım edileceğine, kazancını arttıracağına işaret eder.

Kahve falında bir odaya hapsedilmek imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine, kendisine çok daha fazla yetki verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir yere hapsedildiğini görmek gerek maddi gerek manevi bütün zararlarını karşılayacağına ve birlikte mutlu ve huzurlu bir hayat sürmek için ne gerekiyorsa yerine getireceğine, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine tabir olunur.

Kahve falında fareyi hapsetmek kazaya ya da belaya yakınlaşacağına, düşmanlarının kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceklerine ve zahmetli bir işin kolay bir şekilde sonlandırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eve hapsedilmek maddi olarak zengin hale geleceği gibi manevi olarak da önemli bilgilerle donanacağına, bu sayede her anlamda güçleneceğine, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine, eski yaşamının aksine daha da zenginleşerek alım gücünün herkesi imrendirecek kadar artacağına işaret eder.

Kahve falında yılan hapsetmek eğitimli ve görgülü kişi olmayı başaracağına, aile bireyleri ile ilgili olarak bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, eğitimle ilgili verilen emeklerin boşa gitmeyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında birinin hapsedildiğini görmek zamansız bir ayrılık haberi alınacağına, yakın bir arkadaşın ihanetine uğranacağına ve aksiliklerin başgöstereceğine, hayatı boyunca geçim derdi nedir bilmeyeceğine delalet eder.

Kahve falında kedi hapsetmek çok büyük sıkıtılar yaşanacağına, başarıya ulaşacağına işaret etmektedir.