Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayın döndüğünü görmek

Kahve falında ayın döndüğünü görmek evine bereketin, rahmetin ve Allah’ın lütuflarının yağacağına, bu sayede parasal sıkıntılarının sona ereceğine, endişelerinin ve üzüntülerinin biteceğine, hak edilen helal bir malın ele geçeceğine, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına, özel hayatında mutlu olacağına, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine, becerileri ve deneyimleri sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, sıkıntılarını aşacağına inanılır.

Kahve falında ayın döndüğünü gördüyseniz:

  • Sürekli ödün vererek huzuru sağlamak zor olabilir.

Kahve falında ayın döndüğünü görmek ortaklar arasındaki anlaşmazlıkların son bulup dostluğun daha güçleneceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski işine döndüğünü görmek bir sebeple çok sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve güzel bir hayata sahip olacağına inanılır.

Kahve falında evin döndüğünü görmek bazı sağlık sorunlarının ortaya çıkacağına, İslam inancına uygun şekilde yaşamak için işini değiştireceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında birinin ölümden döndüğünü görmek yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, iş hayatının her geçen gün daha da bozulacağına delalet eder.

Kahve falında birini döndürmek amaçlarının ve hedeflerinin gerçekleşeceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında başın döndüğünü görmek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, alacaklarını tahsil edeceğine işarettir.

Kahve falında sevgilinin eski sevgilisine döndüğünü görmek maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, işlerinin başarılı olacağına delalet eder.

Kahve falında dünyanın hızlı döndüğünü görmek insanlarla iç içe olacağına, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına yorulur.