Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bıçakla soğan kesmek

Kahve falında bıçakla soğan kesmek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, endişelerini ve üzüntülerini atlatacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, kendi işlerini yoluna soktuktan sonra yardım isteyen bazı kişilere yardımcı olacağına ve aile bireyleri ile arasında kırgınlıklar yaşanacağına ancak daha sonra bu durumların düzeltileceğine, dinde olgunlaşacağına, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, gerçekleştireceği çalışmalarla adından sıkça söz ettireceğine, herkes tarafından sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, umudunu yitirdiği konuların ilerleme ve iyileşme göstereceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, tanıdığınız birinin eli ve diliyle insanları rahatsız ettiğine yorulmaktadır.

Kahve falında bıçakla soğan kesmek gördüyseniz:

  • Ani haberlere, sürpriz ziyaretlere kendinizi hazırlamanız gerekiyor.

Kahve falında bıçakla soğan kesmek maddi anlamda yarışılmayacak ve tabiri caizse boy ölçülemeyecek güce kavuşacağına, zararlarını telafi edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında soğan kesmek fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, sorunlarının geçmişte kalacağına yorulur.

Kahve falında soğanın başını kesmek çok hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine işaret etmektedir.

Kahve falında taze soğan kesmek sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına, endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına delalet eder.

Kahve falında yeşil soğan kesmek günahların ya da hatalı davranışların kişinin ayağına dolanacağına, riske atılacağına işarettir.

Kahve falında soğan başı kesmek çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, fal sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına rivayet eder.

Kahve falında kuru soğan kesmek atılacak adımlar sayesinde büyük ses getirileceğine, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, gözünü diktiği her işi layığıyla ve bileğinin gücüyle yerine getirmeyi bileceğine delalettir.

Kahve falında bıçakla boğaz kesmek şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine alamet eder.