Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında takım görmek

Kahve falında takım görmek içine düştüğü durumu düzeltmek için çok uğraş veren fal sahibinin amacına ulaşacağına, işinde dar boğaza gireceğine ve ticari faaliyetlerinde azalma başlayacağına, elinin bolluk göreceğine, refahının, huzurunun, rahatının, konforunun, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, geçim sıkıntısının olmayacağına, alınan hayırlı ve güzel başarılar sayesinde çok iyi ve hayırlı bir noktaya gelineceğine, rahat erileceğine, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine, üzüntülerin sevince dönüşeceğine, karşılaşılan zorlukların biteceğine ve mutlu günler yaşanacağına, kazancının günden güne düşeceğine, atılan adımların zarar vereceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, üzüntülerin daha da artacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük huzursuzlukların başgöstereceğine işaret eder.

Kahve falında takım gördüyseniz:

  • Sağlığınızı ihmal etmeyin.

Kahve falında siyah takım elbiseli adamlar görmek akıl vereceğine, böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında büyükayı takım yıldızını görmek alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında takım elbise giydiğini görmek özellikle iş sahibi kimselerin çalışanlarına karşı tutumlarının örnek teşkil edecek seviyede olacağına, kendisinin de günlerce bunun tedirginliğini yaşayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında takım elbise giymek galibiyetin bu iki faktör sayesinde gerçekleşeceğine ve falı kapatan kişinin bunu tecrübe edeceği bir olay yaşayarak, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, sıkıntılarını bir kenara bırakıp hayatını kaldığı yerden yaşamaya devam edeceğine inanılır.

Kahve falında takım elbiseli birini görmek rahatsızlık veren bir olayın yaşanmasının önüne geçileceğine, hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine işaret eder.

Kahve falında ölüyü takım elbiseyle görmek çok sevdiği ve değer verdiği bir kişiden çok büyük ve acı dolu bi haber alacağına, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yeni koltuk takımı aldığını görmek karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, uzun zamandan beri devam eden maddi sorunlarının biteceğine inanılır.

Kahve falında yeni yatak odası takımı almak kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine delalet eder.