Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında camide namaz kılan erkek görmek

Kahve falında camide namaz kılan erkek görmek yokluk çekmeyeceğine, uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, hastalıklarından kurtulacağına, hiç olmadığı kadar iyi bir şekilde çalışarak çok iyi işlere imza atacağına, diğer taraftan yapılan bazı işlerde kazanç edileceği için birçok kez borç alınacağına, bu borçlardan ötürü büyük sorun yaşanacağına ve çok yakın bir zamanda aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, içinin de rahat edeceğine, kırmızı uzun elbise ise duyulacak bazı dedikodulardan sonra kişinin özel hayatına daha da dikkat edeceğine rivayet eder.

Kahve falında camide namaz kılan erkek gördüyseniz:

  • Bazı olaylar planları bozuyor gibi görünse de, amaçlarınızın daha kısa sürede gerçekleşmesinde rol oynayabilir.

Kahve falında camide namaz kılan erkek görmek kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, hilekar ve zayıf tanıdığa inanılır.

Kahve falında camide namaz kılan erkekler görmek kişinin planlarının istediği yönde ilerleyeceğine, kişinin kendisinin ve ailesinin uzun ömre sahip olarak sağlık sorunu yaşamadan bir hayat süreceğine işaret eder.

Kahve falında camide namaz kılan cemaat görmek sağlık sorunları ile ilgili olarak kısa bir tedavi sürecine girileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına, masa başı bir işe girileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında camide namaz kılarken engellenmek hayallerine, isteklerine, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, sorunların kısa zaman içinde biteceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kendini camide namaz kılarken görmek falı kapatan kişinin alacağı kararların kendisi için hayır getireceğine, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında camiden namaz kılmadan çıkmak üzüntüden gülmeyi unutmuş olan gözlerinin ve yüzünün yeniden güleceğine, yaşamı boyunca bu ilkeden ödün vermeyeceğine yorulur.

Kahve falında camide cuma namazı kılındığını görmek büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, güzelliğinden ve dinç oluşundan ödün vermeden yaşlanacağına yorulur.

Kahve falında camide namaz kılmaya çalışmak kazançlı bir adım atılacağına, anne baba duaları alınacağına, kötü niyetli kişilerin yenilgiye uğratılacağına, bol kazançlı bir projenin hayata geçirileceğine işaret eder.