Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denizde arkadaş görmek

Kahve falında denizde arkadaş görmek kişinin dertlerinin ve kısmetsizliklerin biteceğine ve uzun zamandan beri hayal edilen şeylere kısa süre içinde kavuşacağına, yatırımlarının kar getireceğine, hedeflerine yaklaşacağına, sınırlı bir kazanç getiren işin tamamen duracağına, hayatında olumlu değişiklikler olacağına, maddi durumun düzeltileceğine ve askıda tutulan işlerin başarıyla nihayete vardırılacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, en başta sorunsuz olarak görülen bir çalışmanın daha sonra bozulacağına inanılır.

Kahve falında denizde arkadaş gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız veya romantik planlar hayatınızın güzelleşmesini sağlayabilir.

Kahve falında arkadaşının denize düştüğünü görmek karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine, saygınlığına da saygınlık katacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir arkadaşının denizde boğulduğunu görmek uzun sohbetler edeceğine, çekilen çilelerin unutulmasını sağlayacak kadar rahatın ve huzurun yerinde olacağına işaret eder.

Kahve falında arkadaşınla denize girmek fal sahibinin kazancının artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, girdiği bir iş sırasında çok hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşının denize atladığını görmek bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine yorulur.

Kahve falında arkadaşının denizde kaybolduğunu görmek eğitim konusunda destek isteyen bazı kişilere yardımcı olunacağına, daha fazla gelir sahibi olacağına ve yaşam standartlarının yükseleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşlarla denize girmek işteki ortaklardan ihanet görüleceğine, parasal olarak büyük sıkıntılar yaşanacağına, insanlardan kaçılıp dört duvar arasında kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında arkadaşlarla denize gitmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, işlerinin açılacağına, vefakar bir insan olunacağına, kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında arkadaşıyla denize girmek bolluk içinde bir hayat yaşanacağına, tatsızlıkların aşılacağına, dertleri biteceğine, bir sebeple kendisini beceriksiz ve aciz olarak göreceğine ancak daha sonra çok çabalayarak amaçlarına kısmen de olsa ulaşıp rahat bir hayat sürecek kadar para kazanacağına delalet etmektedir.