Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında halı temizlemek

Kahve falında halı temizlemek yeni tanışmalar konusunda mesafeli davranacağına, onlarla dayanışma içinde olacağına, keyfinin ve neşesinin artacağına, ticari anlamda karlı ortaklıklar yaparak saygın ve itibarı yüksek bir konuma geleceğine, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, eşi ile arasının açılacağına, işlerini boşvereceğine, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine, onunla mücadele etmekten çekinmeyeceğine fakat rakibinin kendisinden güçlü olması nedeni ile zorlanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında halı temizlemek gördüyseniz:

  • Seyahatler esnasında bazı problemler söz konusu olabilir.

Kahve falında halıyı temizlemek kendisine dert edindiği konularda büyük zararlara uğrayacağına, çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine alamet eder.

Kahve falında halı temizlemek imza ve söz yetkisi edineceğine, rakipleri arasında başarıları ile ön plana çıkacağına, hedeflerinin ve amaçlarının gerçekleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kirli halı temizlemek sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına alamet eder.

Kahve falında halı temizlediğini görmek çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, işinin gücünün rast gideceğine, aile hayatının sorunsuz olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında halıda oturmak çok zengin olacağına, bekarların evlenmesi için ön ayacak olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında halı ütülemek parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına, yakın bir zamanda işin başına geçileceğine, kariyer basamaklarının hızlı bir şekilde çıkılacağına işaret eder.

Kahve falında siyah beyaz halı görmek hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına ve sevilen kişiler ile sevinçli ve güzel günler görüleceğine, art niyetli kimselere rastlayacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine alamet eder.

Kahve falında halı görmek kararlı ve isabetli adımlarının yüzünü güldürecek sonuçlar vereceğine, daha fazla para kazanacağına işaret etmektedir.