Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında karnında taş görmek

Kahve falında karnında taş görmek çalışılan işte yaşanan bir karışıklık yüzünden uğranılan haksızlığın özür dilenerek düzeltileceğine ve sevinçli ve güzel haberler alınacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, yeni bir işe girmek için gün saymaya başlayacağına, böylece büyük bir tasarruf sağlanacağına, sıkıntıların azalacağına, herkesi kendisine hayran bırakacak işlere imza atacağına, bir sebeple çok zor zamanlar geçireceğine, kendisini bu duruma düşüren kişiler ile irtibatını tamamen keseceğine, yaptıkları şeylerden ötürü fal sahibinin büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, her şeyin gönlünce olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında karnında taş gördüyseniz:

  • Daha dikkatli düşünmek gerekiyor.

Kahve falında karnında taş görmek ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine delalettir.

Kahve falında kar ve para görmek sahip olduğu mal varlığını başkalarına kaptıracağına, hakkını koruyamadığı gibi, ailesinde de sözünü dinletemeyen biri haline geleceğine, görülen fotoğraftaki görüntü belirsiz ise iş alanında zor bir döneme girileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında karlı yolda araba görmek borçların sonlandırılacağına, sayılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında karlı köprü görmek çok büyük bazı fırsatlar yakalanacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına alamet eder.

Kahve falında karnından bişey çıktığını görmek toplum tarafından el üstünde tutulacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, fal sahibinin kendisini kötü hissetmesine sebep olan bu olayın ardından zamanla daha güzel işler başaracağına rivayet eder.

Kahve falında kar içinde olmak uzun zamandan beri tekrar eden zararların düzeltileceğine, mesleği ile ilgili farklı kararlar alıp, uygulayacağına alamet eder.

Kahve falında anne karnındaki bebeğin hareket ettiğini görmek hayırlı bir yola girileceğine, hasreti çekilen bir kişiye çok yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, iş hayatında karşısına çıkacak bazı sorunlar yüzünden işinden olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında pencereden kar yağdığını görmek bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, dinamik ve neşeli duruma geleceğine delalet eder.