Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayağından yılan soktuğunu görmek

Kahve falında ayağından yılan soktuğunu görmek üzüleceğine, umduğunu bulamayacağına, kişinin ümidini kaybederek pes etme noktasına geleceğine, dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, iyi huylarını, ahlakını, inancını hiçe sayarak gözünü karartıp kötü işlere gireceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, sıkıntılarının ve sorunların yakın bir zaman içinde eline geçecek olan para ile sona ereceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, geçim derdi çekeceğine ve maddi anlamda ciddi bir güç kaybı yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında ayağından yılan soktuğunu gördüyseniz:

  • İlgi alanlarınız özel bir kişiyle ortaklığa, iş birliğine ya da ilişkiye zemin hazırlıyor.

Kahve falında ayaklı sarı yılan görmek nimetin çoğalacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine delalettir.

Kahve falında yılan ayağı görmek gidilecek bir iş yemeğinde yeni iş ilişkileri kurulacağına, geçmişte büyük husumetler yaşanan kimselerle barış imzalanacağına delalet eder.

Kahve falında ayağına yılan dolandığını görmek büyük beklentilere girmeyerek, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine ve aşılan engellerin ardından çok beğenilen ve sevilen bir projenin sahibi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında ayaklı yeşil yılan görmek sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, çok üzülse de başka çıkar yol bulamayacağına rivayet eder.

Kahve falında yılanın ayaklarına dolandığını görmek çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, boşanmak istemesi halinde eşi tarafından zorluklar çıkarılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayağını yılan ısırmak mümkün olduğunca mutlu olmak için uğraşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına delalettir.

Kahve falında yılanın ayaklarını görmek eline geçen fırsatları değerlendirmede çok başarılı olacağına, görüşlerinde netlik olmadığı gibi, bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına işaret eder.

Kahve falında yılan ayağını görmek zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine, yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, büyük kazançlar elde ederek uzun yılardan beri hayal ettiği ve hep sahip olmak istediği şeyler için kullanacağına delalet eder.