Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tavuk soymak

Kahve falında tavuk soymak anne baba kavgası ile uğraşılacağına, anne ve babasının her zaman başında olacağına, fal sahibinin bunun ayrıcalığının ve ne kadar özel bir duygu olduğunun farkında olarak yaşayacağına ve onların her zaman kıymetini bileceğine, anne babanın bu sayede mutlu olacağına, büyüleyeceğine, mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine, bir sebeple hem aile bireyleri ile hem iş arkadaşları ile ters düşüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında tavuk soymak gördüyseniz:

  • Yeni alanlar veya yollar arasından seçim yapmanız gerekebilir ya da çeşitli tekliflerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında tavuk soymak hakkında kötü düşünen ve ekmeğiyle oynayan insanların pişman olacaklarını ifade eden fal, tatsız günlerin geride bırakılacağına, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Kahve falında tavuğun derisini soymak hayırlı yollar keşfedeceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına delalettir.

Kahve falında ağaç soymak kişinin maddi hayatının eskisinden daha iyi olacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, kendisinin sahip olacağı şans sayesinde başkalarının da kendisi sayesinde nasipleneceğine ve mutlu olacağına delalettir.

Kahve falında meyve soymak falı kapatan kişinin rahatının ve huzurunun yerine geleceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına işaret eder.

Kahve falında fındık soymak hiç beklemediği kadar çok üzüleceğine, işlerinin çok büyük bir oranda aksayacağına, yaşanan bütün sorunların ve tartışmaların yakın zaman içinde son bulacağına inanılır.

Kahve falında sucuk soymak kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine tabir olunur.

Kahve falında patates soymak sevilen bir kişinin vereceği destek ile durumun yavaş yavaş toparlanacağına, işlerin yoluna gireceğine, başı sıkışanın derdine çare bulacağına rivayet eder.

Kahve falında balık derisi soymak gereksiz olan maddi külfetinden, ödeyemediği borçlarından, umutsuzluğundan ve üzerindeki ağırlığından kurtulmayı başaracağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına işaret eder.