Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ayakkabının başkasının giydiğini görmek

Kahve falında ayakkabının başkasının giydiğini görmek hayatın daha rahat ve konforlu bir hale geleceğine, algıyı değiştirecek bazı olayların yaşanacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, işlerinin aksayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, sevdiği kişilerden büyük zarar göreceğine, ömür boyu süreceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı ve dürüst insanlar ile tanışacağına, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, sağlıklı iken hastalıklar geleceğine ve hastayken hastalığın ilerleyeceğine ve çok büyük sorunların yaşanacağına, etrafındaki insanlardan bir kısmı tarafından dışlanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ayakkabının başkasının giydiğini gördüyseniz:

  • Sizde hayal kırıklığı yaratacak olsa bile, özel hayatınıza ilişkin konumunuz hakkında dürüst olmalısınız.

Kahve falında tek ayakkabı giymek evine huzurun ve bereketin geleceğine, dualarının kabul olacağına, hep aradığı rahatlığa ve kolaylığa kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında arkadaşının ayakkabı giydiğini görmek insanlara kötülük eden imansız bir kişinin alt edilmesine, çok büyük ve başarılı adımlar atılacağına, yapılan işlerdeki sorunların çok uzamadan ortadan kaldırılacağına ve çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yeşil renkli ayakkabı giymek iş hayatında her zaman sıkıntılı günler geçireceğine, elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına tabir olunur.

Kahve falında bol ayakkabı giymek gelecek ve geçim kaygısının başlayacağına, moralinin bozulacağına ve yaptıklarının kendisini tatmin etmemesi nedeniyle, kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, ancak daha sonraları sakinleşen kişinin karşısına çıkan önemli fırsatları görerek değerlendireceğine yorulur.

Kahve falında birinin ayakkabısını giymek bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına, bu sayede hayatının çok daha iyi duruma geleceğine, kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına rivayet eder.

Kahve falında yeni bir ayakkabı giymek sorunların ortadan kalkacağına, hiçbir eksiğinin olmayacağına, hayatının kolaylık, güzellik, huzur, bolluk ve bereket içinde geçeceğine yorulur.

Kahve falında düz ayakkabı giymek aradığı çareleri bulacağına, rızkının genişleyeceğine, aile saadetinin artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yeni ayakkabı giymek isteklerinin ve arzularının da yerine geleceğine, yaşanan maddi ve manevi açmazlardan ötürü zor zamanlar geçirileceğine delalet eder.