Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yaşayan bir yakınını ölmüş görmek

Kahve falında yaşayan bir yakınını ölmüş görmek aile hayatında yaşanacak tartışmaların ve sorunların sona ereceğine, yolunda azimle ilerleyecek olan kişinin her zaman inandığı gibi yaşayacağına, maddi durumun düzeleceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına, yaşanan sıkıntıların ortadan kaldırılması için borç alınacağına, eşinin ve çocuklarının kendisi içi vefa göstereceğine, ortalığın karışacağına, üzerinde epey bir zamandan beri çalışılan bir işle ilgili olarak önemli bir adım atılacağına tabir olunur.

Kahve falında yaşayan bir yakınını ölmüş gördüyseniz:

  • Sizinle aynı ilgi alanlarına sahip kişilerle bir araya gelmeniz ilginç tekliflere neden olabilir.

Kahve falında yaşayan bir yakınını ölmüş görmek çok büyük sorunlar yaşayabileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına ve bu yüzden neredeyse ortaklığın bozulma aşamasına geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yaşayan birini kefenli görmek kazancının katbekat artacağına, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına, bu sayede kısa zamanda çok güzel bir işin başına geçeceğine işarettir.

Kahve falında yaşayan birinin öldüğü haberini almak sıkıntılarına ortak olacağına, üzüntülerinin geçmesi için yardımcı olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan tüm eksikliklerin giderileceğine, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yaşayan birinin hayalini görmek bilmediği duyguları tadacağına, daha önce hiç tadına varmadığı lezzetleri keşfedeceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yaşayan anneyi ölmüş görmek ferahlığa çıkacağına ve hem iş hayatında hem aile hayatında çok iyi ve hayırlı mevkilere geleceğine, kem gözlü insanların uzaklaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ölmüş bir insanı yaşarken görmek kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, çok büyük ve hayırlı adımlar atacağına, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yaşayan babanın öldüğünü görmek makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına delalettir.

Kahve falında yaşayanın öldüğünü görmek sevdiği kişilerin yapacağı bazı hatalar yüzünden kalbinin kırılacağına, içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına alamet etmektedir.