Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş yakınları görmek

Kahve falında ölmüş yakınları görmek boş hayaller peşinde koşarken, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına, maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, hayata sıkı sıkı sarılacak olan fal sahibinin pozitif psikolojisi sayesinde hayatına çeki düzen vereceğine, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, hayalkırıklığı duyacağına, zarar edilen işlerden uzaklaşılacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına, iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, yapılan hataların telafi edilmesi noktasında büyük bir fırsat yakalanacağına, yeni bir adım atılacağına, bu adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine, rahat bir hayatı olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ölmüş yakınları gördüyseniz:

  • Son dakika değişiklikleri veya bazı engeller yaşanabilir.

Kahve falında bir yakının doğum yaptığını görmek birikimlerinin yok olması neticesinde kendisini birden çok düşkün bir halde bulacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yakınını hasta görmek günden güne sorunlarının artacağına, sıkıntıya düşeceğine, huzursuz olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında sevgilinin en yakın arkadaşıyla öpüşmek sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, büyük rızka ve nimetlere kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında bir yakının bıçaklandığını görmek iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine, iş dünyasında üne kavuşulacağına alamet eder.

Kahve falında yakınlarının öldüğünü duymak büyük tartışmalar yaşanacağına, sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, aile içerisine olacak hoşnutsuzluğa alamet eder.

Kahve falında yakınının işediğini görmek kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında bir yakınını kaybetmek kendisini mutlu edecek yeni şeyler edineceğine, hayatındaki zorlukların, olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına işaret eder.

Kahve falında sevgiliyi en yakın arkadaşıyla aldatmak falı kapatan kişinin herşeye karşı hazırlıklı olduğuna ve bu kişi tarafından hazırlanmış olan küçük ama kötü bir olaydan sonra fal sahibinin bu kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına rivayet etmektedir.