Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında görümcesinin kızını görmek

Kahve falında görümcesinin kızını görmek kendisine verilen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanarak işlerinde daha büyük çalışmalar ortaya koyacağına, saygının hiç eksik olmayacağına, iş konusunda kişinin paraya ihtiyacı kalmayacak kadar kazanacağına, güzel çalışmaların gerçekleştirileceğine, rakipleri sevindirecek bir duruma düşüleceğine ve kararsız kalınması sebebiyle mal varlığının bir kısmının elden çıkarılacağına, eline geçen büyük fırsatları çok doğru ve başarılı bir şekilde kullanarak hayırlı bir yola gireceğine ve bu yolda kendisini çok rahat ve mutlu bir hayata taşıyacak zenginliğe kavuşacağına, ilim irfan sahibi insanların fikirleri ve önerilerine kulak vereceğine, düşmanlardan ve rakiplerden kurtulmanın yollarının bulunacağına delalet eder.

Kahve falında görümcesinin kızını gördüyseniz:

  • Hızlı para kazanma yöntemleri geliştiren kişiler yanıltıcı olabilir.

Kahve falında görümce kızını görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, çok büyük atlımlar gerçekleştirdiğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında kızının görümcesini görmek girdiği çalışmalardan alnının akıyla ve başarılı bir şekilde çıkacağına, bir iş ortaklığı kurup çok hayırlı işlere girileceğine ve kazanılacak para ile yardıma muhtaç insanlara da çok büyük yardımda bulunacağına rivayet eder.

Kahve falında görümcesinin kızını görmek kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına, hayatının yolunda gideceğine, insanlarla arasının iyi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında görümcenin kızını görmek yakın bir arkadaşla çok büyük bir çalışmaya girip iş hayatında çok sıkıntılı ve zor zamanlar yaşanacağına, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında görümceyle kavga ettiğini görmek tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine, işlerinin daha da iyi olacağına, güzel bir hayata sahip olunacağına rivayet eder.

Kahve falında görümceni hamile görmek yaşansa bile çok kısa süre içinde ve sıkıntı çkmeden çözüleceğine, başarılar yaşanacak ve büyük atılımlar yapılacak bir işe girileceğine ve uzun zamandan beri hiç olmadığı kadar rahatlık yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elti ve görümce görmek ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine rivayet eder.

Kahve falında görümce öpmek kaçırılan bir fırsatın farklı bir teklif olarak tekrar yakalanacağına, ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine alamet etmektedir.