Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında rabbini görmek

Kahve falında rabbini görmek çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, eğitimle ilgili olarak çok büyük bir karar verileceğine, yeni bir işle ilgili olarak yakın bir arkadaşla işbirliği kurulacağına, neşeye ve mutluluğa kavuşacağına, oldukça büyük bir tehlike geçireceğinize, anne ve baba için çok güzel bir sürpriz gerçekleştirileceğine, çok kötü durumlara düşüleceğine, bir sebeple çok üzüntü duyulacağına delalettir.

Kahve falında rabbini gördüyseniz:

  • Evi veya aileyi ilgilendiren konular ya da sorunlar keyfinizi kaçırabilir.

Kahve falında rabbena okumak anlaşmazlıkların, kinin ve nefretin son bulacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, daha büyük ve helal kazançlar elde edeceğine ve mutlu olacağına alamet eder.

Kahve falında rabbena suresini okumak ondan mümkün mertebe en doğru şekilde faydalanacağına, haneye bolluk ve bereket dolacağına, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine yorulur.

Kahve falında rabbena duasını görmek eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına inanılır.

Kahve falında rabbini görmek özel muamele göreceğine, emeklerinin karşılığını ve hak ettiklerini alacağına delalettir.

Kahve falında rabbinle konuşmak çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, kazancın eskisine oranla daha da artacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında rap şarkı söylemek aile hayatının hayır getireceğine, hiç istemediği halde zor bir işin altına gireceğine, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine, bu sayede birçok kişinin takdirinin kazanılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında rabbena dualarını okumak çok büyük fırsatların ele geçeceğine, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde büyük başarılara imza atılacağına ve hayırlı bir kısmetle tanışıp dünyaevine girileceğine rivayet eder.

Kahve falında rabbenağfirli okumak kazancının bereketli olacağına ve hayatı boyunca hiçbir zaman parasızlık çekmeyeceğine, rahat edilecek bazı çalışmalar gerçekleştirileceğine, sağlık durumunda meydana gelen sorunların tedavi edileceğine, büyük kazançlar ve kısmetler elde edileceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına işaret etmektedir.