Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında prenses görmek

Kahve falında prenses görmek yönetici koltuğuna oturtulmaya layık görüleceğine bu sayede gelirinin de önemli oranda çoğalacağına, bir sebeple çok büyük bir zarar edileceğine, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine, sıkıntılarından bir kuş gibi kurtulacağına, problemlerinin çözüleceğine, hayatına huzurun ve mutluluğun daim olacağına, sıkıntılı bir dönem geçirdikten sonra daha büyük zorluklar yaşayacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine, çalışmalarının kendisine mutluluk getireceğine, geçim derdinin sona ereceğine, sağlığının yerine geleceğine ve hayatının daha eğlenceli bir hal alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında prenses gördüyseniz:

  • Çelişkilere dikkat edin.

Kahve falında prensesle evlenmek hayırlı ve büyük kazançlar elde edileceğine, sahip oldukları sayesinde herkesin kendisine imrenerek ve özenerek bakacağına delalet eder.

Kahve falında kendini prenses olarak görmek kendisine olan sevgisini ve saygısını da kaybedeceğine, onlar sayesinde içine düştüğü ruhsal çöküntüyü atlatmayı başaracağına işaret etmektedir.

Kahve falında pamuk prenses görmek çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına, ticarette büyük bir itibar kaybedeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında prenses görmek yarıda kalmış ya da askıya alınmış olan çalışmaların kısa süre içinde tekrar hayata geçirileceğine ve aile bireyleri ile birlik beraberlik ve mutluluk içinde yaşanacağına, pis ve kargaşa içindeki bir yabancı ülkede bulunmak, işlere burnunu sokan insanlar olacağına delalet eder.

Kahve falında prenses olduğunu görmek dertlerinin yakın bir zamanda biteceğine, sorunlarından kurtulup sevince kavuşacağına, mutluluk duyulacak bazı adımlar atılacağına ve aile bireyleri ile çok huzurlu günler geçirileceğine delalettir.

Kahve falında prenses elbisesi giymek buna doğru orantılı olarak da çok para kazanıp hayallerine kavuşacağına, isteklerinin, özlemlerinin ve arzularının gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında pamuk prenses olmak alın teri dökülmesine ve birçok sıkıntı çekilmesine rağmen hak edilen ücretin alınamayacağına, takdir edilip her konuda destek göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında prens ve prenses görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, sevindirici haberler alınacağına, ikilemde kalınan bir durumda hayatı olumlu yönde etkileyecek bir karar verileceğine delalettir.