Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında peynir pazarı görmek

Kahve falında peynir pazarı görmek sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, sıkıntılarından kurtulacağına, düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına ve Allah yolunda yürüyeceğine, rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına, hayalindeki her şeyi birer birer gerçekleştireceğine, dirayetli davranışlarının meyvelerini de kısa zaman sonra almaya başlayacağına, bihaber olduğu konularla ilgili doğru ve kesin bilgilere ulaşacağına, kendisini Allah katında günahkar kılacak, dinden de çıkmasına neden olacak işlere ortak olacağına sonradan da pişman olup, üzüleceğine işarettir.

Kahve falında peynir pazarı gördüyseniz:

  • Bazı şeylere veda etmeniz, daha fazla görev yüklenmeniz veya farklı alternatifler bulmak için fikir almanız gerekebilir.

Kahve falında pazardan peynir almak ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, darda kalmışların ferahlığa çıkacağına inanılır.

Kahve falında peynir pazarı görmek itibar kazanacağına, zenginlik elde edeceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, ele geçen kazancın artacağına işaret eder.

Kahve falında pazarda para bulmak çok büyük ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, manevi rahatlamaya erileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pazarcı olduğunu görmek büyük başarı kazandıracak ve bol para getirecek  bir çalışma içine girileceğine, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına, sorunların kısa zaman içinde çözüleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında pazardan gelmek elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, yardımcı olan herkese teşekkür edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında pazar şemsiyesi görmek rakiplerin her konuda fark atacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, başarılarının devamı için kendisini sürekli yenileyeceğine, en iyi işlerde çalışacaklarına, sağlıklarına zeval gelmeyeceğine, maddi durumlarının da her zaman iyi olacağına işaret eder.

Kahve falında pazar yapmak başına çok güzel olaylar geleceğine, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, büyük sıkıntılar ve borçlarla boğuşmak zorunda kalacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pazarda domates görmek karasızlık yaşayacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine inanılır.