Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında taksiye görmek

Kahve falında taksiye görmek zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına, bolluk ve bereket içinde geçeceğine, en pahalı evlerde oturacağına, en son model, en gösterişli arabalara bineceğine, ondan faydalanacağına, bereket ve huzur geleceğine, hayat boyu isteklerine ulaşacağına, helal olan yollardan da geniş rızık ve zenginlik elde edeceğine inanılır.

Kahve falında taksiye gördüyseniz:

  • Sebepsiz bir asabi geriliminiz olabilir.

Kahve falında taksi tutmak büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, toplumda suçlu, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ticaret taksiye binmek çok büyük mutluluklar ve sevinçler yaşanacağına, yakın zamanda çok hayırlı ve güzel haberlerin geleceğine, sizi kaygılandıran şeylerin aslında farazi olduğuna delalet etmektedir.

Kahve falında yeşil taksiye binmek bir yandan da hastalıklarla uğraşmak zorunda kalacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına işaret eder.

Kahve falında taksiye görmek bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, kendisine güveninin azalması ile beraber iş hayatında da sıkıntılar yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında taksiyle kaçmak ayrıca üst düzey bir yöneticinin desteğinin alınmasıyla yüksek maaşlı bir mevkiye terfi alınacağına, işlerinin kapanacağına, gelirinin düşeceğine alamet eder.

Kahve falında taksi binmek hayal ettiği şeylere yakın bir zaman içinde kavuşacağına, şeytanın aklına uyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında taksicilik yapmak oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına delalet eder.

Kahve falında uçan taksi görmek yakasını belalı ve tekin olmayan kişilerden alacağına, arkanızdan işler çeviren kötü niyetli bir insanı mağlup etmeye yorulmaktadır.