Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kurabiye görmek

Kahve falında kurabiye görmek umduğunu bulamayacağına, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, yaşamının lüks ve konfor içinde geçeceğine, onları utandırarak hakkındaki fikirleri teker teker çürüteceğine, iş yaşantısında hırslanacağına, kibir nedeni ile karşısına çıkacak kısmetleri beğenmeyip, her zaman daha iyisini isteyeceğin de işaret eden fal, aynı anda birden fazla işle meşgul olunduğu için tam olarak bir konuya konsantre olunamadığı için istenilen başarıya henüz ulaşılamayacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, fal sahibinin, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına, çok günah işleyeceğine, önündeki yaşamında maddi ve manevi yönden huzursuz ve rahatsız olacağına, kısmetlerinin hiçbir zaman kesilmeyeceğine ve şansının da kapanmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kurabiye gördüyseniz:

  • Özet olarak her türlü ilişkinizi altüst edebilecek yapıdasınız.

Kahve falında çeşit çeşit kurabiye görmek aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşanacağına, kendisini birçok musibet ve sıkıntı ile uğraşmaktan ötürü çok yorgun hissedeceğine, ruhsal açıdan kötü bir duruma düşüleceğine, vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına alamet eder.

Kahve falında bir tepsi kurabiye görmek adını herkese duyuracağına, emeklerinin ve umutlarının boşa gitmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kurabiye yediğini görmek yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, kasasının da gittikçe ağırlaşacağına rivayet eder.

Kahve falında kurabiye ikram etmek zamanla daha çok para elde edeceğine, o kişilerden güzel sözler duyulacağına tabir olunur.

Kahve falında unlu kurabiye yemek bir sebeple işsiz kalınacağına, hayırlı ve karlı fırsatlar elde edeceğine, emeklerinin boşa gitmeyeceğine ve bu sayede kişinin yakın zamanda düze çıkıp moral bulacağına yorulur.

Kahve falında fındıklı kurabiye görmek büyük işlerin ortaya konulacağına, çok büyük bir mutluluk duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kurabiye hamuru yapmak bunun da kendisine kalıcı başarı, kazanç, makam ve rızık sağlayacağına, hiç olmadığı kadar zarar edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kakaolu kurabiye yemek bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına işarettir.