Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında cardın görmek

Kahve falında cardın görmek yapılan işte yeniden kara geçileceğine ve sıkıntıların hızlı ve sorunsuz bir şekilde ortadan kaldırılacağına, zenginliğe kavuşulacağına, yaptığı çalışmalar sayesinde sorunlarından kurtulacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, sorunların ve rahatsızlıkların atlatılacağına, huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, bugüne değin fark edilmeyen yanlarını ortaya çıkararak pek çok kişiyi kendisine hayran bırakarak şaşırtacağına, ibadete ağırlık verileceğine, sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına rivayet eder.

Kahve falında cardın gördüyseniz:

  • Aile içinde aranızda yaş farkı bulunan kişilerle karşılaşacağınız sorunlarda alışılmadık metotlar kullanmanız gerekebilir.

Kahve falında ölü cardın görmek çok zor bir duruma düşmesine ve büyük üzüntüler yaşamasına rağmen herhangi bir şekilde düzelme olmayacağına, dolayısıyla da huzuru ve mutluluğu yakalayacağına delalet eder.

Kahve falında büyük cardın görmek bolluk ve bereket içinde bir hayat sürüleceğine, işlerin her geçen gün daha iyi olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında cardın öldürmek falı kapatan kişinin planlarının ters tepeceğine ve kişinin kaderini yaşamak zorunda kalacağına, esenliğe kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında cardın öldürdüğünü görmek sevilen kişiler ile aranın açılacağına ancak daha sonra bu durumların yavaş yavaş düzeleceğine, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine delalettir.

Kahve falında siyah cardın görmek ona kavuşacağına, borçları varsa ödeyeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında cardın fare görmek kar sağlayacağı işlere gireceğine, sağlık problemleri nedeniyle zor günler geçireceğine işarettir.

Kahve falında fare ve cardın görmek sıkıntı çekilen olayların kısa süre içinde çok sorun yaratacağına, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine işaret eder.

Kahve falında cardın görmek daha güleryüzlü ve sevecen bir insan olacağına, çok kötü olaylar yaşayacağına ve aile hayatında huzursuzlukların başgöstereceğine tabir olunur.