Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölü birinden hediye almak

Kahve falında ölü birinden hediye almak yeni insanlar ve yeni ülkeler görülüp gezileceğine, birçok yeni fikir edinileceğine ve sağlık konusunda bazı reçetelerle ülkeye dönüş yapılacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, güzel ve huzurlu bir hayat yaşanacağına, rahat edileceğine, aydınlığa çıkılacağına, sabit geliri olacağına, geçiminin kolaylaşacağına, elinin bollaşacağına ve hayatının da güzelleşeceğine, endişelerin son bulacağına, kuracağı bir ortaklık sayesinde cebinin para göreceğine ve aile hayatında kaybolmuş olan huzurun tekrar bulunacağına, evli ise çocuk sahibi olacağına, bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine delalet eder.

Kahve falında ölü birinden hediye almak gördüyseniz:

  • Fikirlerinizi, bilgilerinizi veya sırlarınızı paylaşmanız durumunda işinize karışan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Kahve falında ölü birine hediye almak işlerinin açılıp kazancının artacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına delalet eder.

Kahve falında ölü birinin hediye vermek canını ve malını garanti altına alacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına işaret eder.

Kahve falında ölüye hediye almak çok büyük adımlar atılacağına, maddi açıdan zarar edileceğine tabir olunur.

Kahve falında ölü birine hediye vermek bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına ve bu yüzden yaşanan kırgınlıkların ve küskünlüklerin zamanla sona ereceğine işarettir.

Kahve falında ölünün hediye verdiğini görmek büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, onun tarafından çok sevilip, sayılacağına tabir olunur.

Kahve falında ölü kimseden hediye almak işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, dürüst ve iyiliksever biri olarak yaşayacağına işaret eder.

Kahve falında ölüde hediye almak asla yüksünmeyeceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, bu sıçrama sayesinde iş kapılarının kendisine tamamen açılacağına, yakın bir zamanda kendi işini kurmak için harekete geçeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölüden saat hediye almak sıkıntıların ve sorunların biteceğine, mutlu bir yuvaya sahip olunacağına, bir takım sorunlar çıkacağına ve kazancın düşeceğine rivayet eder.