Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında hızlı merdivenlerden inmek

Kahve falında hızlı merdivenlerden inmek arkadaşlardan biri ile kurulan işte beklenenden daha büyük kazanç elde edileceğine, anne baba hayır dualarının alınacağına, yüksek moral sahibi olunacağına, yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, borçların kolaylıkla kapanacağına, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, esenliği bulacağına ve hoş zamanlar geçireceğine, gidilen yolda engellerle karşılaşılacağına, yeni işlere gireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hızlı merdivenlerden inmek gördüyseniz:

  • İstediklerinizi elde etmek için yeni yollar bulmanız gerekiyor.

Kahve falında hızlı hızlı merdiven inmek kısmetli bir kişi olunacağına, eğlenceli günler geçirileceğine, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine tabir olunur.

Kahve falında merdivenleri hızlı inmek alacağı hayırlı kararların geleceğini olumlu yönde etkileyeceğine, karlı yatırımlarının uzun vadede kendisine büyük kolaylık sağlayacağına, elde bulunan bir imkanın çok iyi bir şekilde değerlendirilmesi sayesinde varlık içinde bir yaşama kavuşulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında hızlı merdiven inmek kısa zamanda işlerinin çok rahat edeceği şekilde ilerleyeceği ve güzel günler yaşanacağı bir döneme gireceğine, etraftaki kişilerin ve iş konusunda tecrübe sahibi olanların sözlerine kulak tıkanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında merdivenden hızlı inmek toparlanacağına, kendine geleceğine, yeni ve önemli kimseler ile tanışacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hızlı merdivenlerden inmek ele güne muhtaç hallere geleceğine, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına işarettir.

Kahve falında asansörle hızlı inmek dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına, yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine işarettir.

Kahve falında asansörden hızlıca inmek yaşanan sıkıntıların verilecek olan büyük bir mücadele sonucu ortadan kalkacağına, tabiri caizse ağız tadından olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hızlı merdiven çıkmak iş ile ilgili çok hayırlı fırsatların gerektiği gibi değerlendirilemeyeceğine, büyük bir iş kurup kendi ekmeğini kendi kazanabilecek duruma geleceğine işarettir.