Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında elmalar görmek

Kahve falında elmalar görmek atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına ve yakın zamanda hiç görmediği kadar kazanç elde edeceğine, çok hayırlı işlere gireceğine, güzelliği kadar huyu ve ahlakıyla da herkesi kendisine hayran bırakacak bir eşe sahip olunacağına, musibetlerin ve dertlerin atılacak adımlar sayesinde aşılacağına, mubah olmayan yollara sapacağına, işlerinin büyük bir başarı kazanması sayesinde yüklü miktarda para kazanacağına, sorunlu ve üzüntülü günlerin geride kalacağına ve dileklerin Allah’ın izni ile bir bir gerçekleşeceğine delalettir.

Kahve falında elmalar gördüyseniz:

  • Kabiliyetlerinizi sergilemek için bir çok fırsatla karşılaşacaksınız.

Kahve falında yeşil elma ısırmak şansın ve bahtın da açılacağına, elinin bollaşacağına, geçim derdinin biteceğine işaret eder.

Kahve falında bahçede elma toplamak başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına, zor ve kötü günler geçireceğine, kişinin rahat ve huzurlu hayatının sona ereceğine işarettir.

Kahve falında yerden elma toplamak itibarın sarsılacağına, çok üzüntülü yollardan geçeceğine işaret eder.

Kahve falında birine elma yedirmek hayatından razı geleceğine, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına işaret etmektedir.

Kahve falında elma koparmak işlerini büyütmek için şans elde edeceğine, yardım istediği kişilerin destek vermeyeceğine işaret eder.

Kahve falında salkım elma görmek hedeflerine doğru emin adımlarla yol alacağına, kısmetlerin çoğalacağına, rızkın genişleyeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yatakta elma görmek iyi konumlara geleceğine, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya delalet etmektedir.

Kahve falında toplanmış elma görmek maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına, muradına ereceğine ve yaşamak istediği hayatı bulacağına yorulur.