Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında mezarın görmek

Kahve falında mezarın görmek aksiliklerin iş hayatını çok kötü bir şekilde etkleyeceğine ve zararlı bir alışkanlıkla uğraşılacağına, maddi olarak zarar edileceğine, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, çok iyi günler göreceğine sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, sorunlarından bu sayede zarara uğramadan kısa zaman içinde kurtulacağına, herhangi bir sağlık sorunu varsa eğer şifa bulacağına, alacağı desteği kısa bir zaman içinde çok sorun yaşadığı bir problemi çözeceğine, atılan adımların istenmeyen sonuçlar doğuracağına alamet etmektedir.

Kahve falında mezarın gördüyseniz:

  • Bir adım öne çıkıp harekete geçebilirsiniz.

Kahve falında mezarını temizlemek sıkıntılı geçen bir dönemin sevilen bir kişinin yardım etmesi sayesinde çok hayırlı ve kazançlı bir şekilde sona ereceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine işarettir.

Kahve falında mezarlıkta para toplamak uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına alamet eder.

Kahve falında mezar içinde iskelet görmek girilecek olan işlerde deyim yerindeyse altın harflerle adını yazdıracağına, yaşamını her zaman keyifli ve eğlenceli hale getirmeyi de bileceğine işaret eder.

Kahve falında mezarda dua ettiğini görmek daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, maddi imkânların günden güne daha iyi bir hal alacağına işarettir.

Kahve falında mezarlıkta karpuz görmek hafifleyeceğine, rahatlayacağına, ilerlemesine, gelişmesine, kalkınmasına, yükselmesine ve de iyi noktalarına gelmesine vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında mezarlıkta mezar aramak sıkıntılı olduğu bir durumda fal sahibinin sevinçten havalara uçmasına vesile olacak bir haber alacağına, başarısız, mutsuz, hasta ve üzgün olacağına işaret eder.

Kahve falında mezardan toprak yemek maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine, yaptığı çalışmaların kendisine çok hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında ölmüş birini mezarda canlı görmek çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşayacağına, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine delalet etmektedir.