Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında devlet görmek

Kahve falında devlet görmek maddi olanaklarının da elinden kayıp gideceğine, yakın bir zamanda evlat sahibi olacağına, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, çok mutlu bir birliktelik yaşayacağına, en kötü zamanında bu kişi tarafından düzeltileceğine, sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza, yeni yatırımlar yapacağına, zarar edeceği bir durumdan başarı kazanacağı bir mevkiye çıkacağına ve kendisine uygun bazı projeler gerçekleştireceğine, rızık elde edeceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına alamet eder.

Kahve falında devlet gördüyseniz:

  • Fikir alışverişleri hızlanıyor.

Kahve falında devlet başkanını elini öpmek çok büyük hayalleri olduğuna, bu hayalleri gerçekleştirmek için çok büyük çaba göstereceğine, nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, gergin anların nişan atma veya söz bozma durumlarına neden olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında devlete atanmak uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına alamet eder.

Kahve falında devletten birini görmek suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına, kötü bir duruma hazırlıksız yakalanılacağına delalet eder.

Kahve falında devlet töreni görmek ailevi sorunların bir türlü sonuçlanmayacağına, oluşan zararları telafi etmek için yeni ve çok daha büyük işlere gireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında devlet adamıyla konuşmak girdiği işlerde herkesin imrenerek ve kıskanarak bakacağı bazı çalışmalara imza atacağına, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine yorulur.

Kahve falında devlet başkanıyla sohbet etmek eşinden yana huzurlu olacağına, gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına işarettir.

Kahve falında devlet adamından para almak yardıma muhtaç insanlara büyük yardımlarda bulunacağına, işlerinin büyüyeceğine delalet eder.

Kahve falında devlet başkanının kızını görmek çok rahat edilen ve kazanç sağlanan bir dönemin biteceğine, kırgınlıkların biteceğine, askıda kalan bir projenin tekrar hayata geçirileceğine ve zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına tabir olunur.