Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında adada görmek

Kahve falında adada görmek sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine, kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, yaptığı çalışmaların büyük ses getireceğine, alacağı ödüllerin ve kazanacağı yarışmaların birçok iş fırsatı yaratacağına, şansın döneceğine, uzun zamandan beri gizli kalmış bir sırrın açığa çıkacağına alamet eder.

Kahve falında adada gördüyseniz:

  • Kaçınılmaz olan şeyleri kabullenmek gerekiyor.

Kahve falında kendini adada görmek iyi haberler alınacağına, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yasin adamak elde ettiklerine rağmen ahiret hayatını da göz ardı etmeden yaşayacağına, ancak bu duruma rağmen sevdiği ve değer verdiği insanlara yardım edeceğine delalet eder.

Kahve falında adada olmak yaşam sevincinin geri geleceğine, sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına delalettir.

Kahve falında adada gezmek yakın bir zaman içinde çalışma hayatı ile ilgili çok büyük adımlar atacağına, başta umutları olmak üzere sahip olduğu maddi ve manevi değerleri kaybedeceğine, sarsılacağına işarettir.

Kahve falında adak adadığını görmek o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, falı kapatan kişinin geçim sıkıntısının ortadan kalkacağına, işiyle ilgili hedeflerinin de zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında adak adamak şansının ve kısmetlerinin açılacağına, zorluklar karşısında göstereceği tutuma ve başka kişilere olan davranışlarına, hakkaniyetine göre değer kazanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında horoz adamak vefakar bir insan olunacağına, kazançların artacağına işaret eder.

Kahve falında adada kalmak fal sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, sorunlu başlayan bir işin yine sorunlu devam edeceğine ve parasal olarak büyük bir zarara yol açacağına yorulur.