Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ineki görmek

Kahve falında ineki görmek başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına, mesai saatlerinin de uzun olacağına, çok büyük ve başarılı atılımların yapılacağına, eş ve para konusunda kişinin çok şanslı olacağına, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine, yetim sevindireceğine ve düşkün kimselerin elinden tutacağına, birlikte çok kazanç sağlayacak bir işe gireceklerine, fal sahibinin çok büyük sorumluluk alması sayesinde çok kazanç ve menfaat elde edeceğine, olumlu ve hayırlı gelişmelerle karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ineki gördüyseniz:

  • İmajınıza zarar verebilecek kişileri dışarıda bırakmamaya dikkat etmeniz gerekiyor.

Kahve falında ineği bağlı görmek çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına rivayet eder.

Kahve falında inek saldırısı görmek hürmetinin, saygının ve sevgisinin de kusursuz olacağına, çok uzun bir zamandan beri beklenen hayırlı haberlerin en sonunda geleceğine yorulur.

Kahve falında inek ölürken görmek başarıya giden yolların açılacağına, çok sıkıntılı bir dönem geçireceğine yorulur.

Kahve falında ineğin yaladığını görmek hayırlı haberler alacağına, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında inek yedirmek düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, sorunların teker teker aşılacağına delalet eder.

Kahve falında at inek görmek falı kapatan kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına, iş hayatında karşısına çıkan sorunları rahat bir şekilde sona erdireceğine delalet eder.

Kahve falında inek yıkamak emeklerinin boşa gideceğine, huzurunun, mutluluğunun, azalacağına, başarılı olacağına, yeteneklerini geliştirmenin yollarını bulacağına, ilerleyeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında buzağılı inek görmek iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi yerlere gelineceğine ve parada ve malda büyük miktarda artış yaşanacağına, bundan sonraki zamanlarda güçlü, sözü geçen, başkaları tarafından önemsenen biri haline geleceğine rivayet etmektedir.