Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında pensini görmek

Kahve falında pensini görmek bol bol moral depolanacağına, ticaret ya da meslek hayatında kararlı adımlar atacağına, sıkıntılı durumlar geçireceğine, çok üzüntülü bir döneme girileceğine, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, fal sahibinin azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine, uzun süremese de gündemini meşgul edeceğine, başarılı çalışmalara ortak olunacağına delalettir.

Kahve falında pensini gördüyseniz:

  • Kişisel gelişim çalışmalarından tatmin elde edebilirsiniz.

Kahve falında erkek pensi görmek maddi kayıpların sona ereceğine ve tekrar birikim yapmaya başlanacağına, ev içinde de, işte de mutlu olunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında pens görmek dünya hayatında isteklerinizin gerçekleşeceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve depresif bir kişilik sergileyen bir akrabanın düzeleceğine inanılır.

Kahve falında pensini görmek ancak bu sefer herhangi bir sorun yaşanmayacağına, yokluk ve geçim sıkıntısı ile geçen günlerinin de tamamen biteceğine alamet etmektedir.