Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında uzuv kopması görmek

Kahve falında uzuv kopması görmek yaşanacak bir gönül ilişkisi sayesinde çok büyük bir mutluluğa kavuşulacağına, rakiplerini kıskandıracak kadar büyük projelere imza atacağına, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, büyük bir azimle çabalayarak kendi işini kuracağına, etrafındaki insanlara başları sıkıştığında yardım edeceğine, hidayete erip huzuru bulacağına, helal rızık yiyeceğine, dostlar arasında yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, kıtlık ve yokluk çekmeyeceğine, anne baba duası alacağına, ticarette ilerleyeceğine ve kazançlı işlere girerek bolluk, bereket ve zenginlik sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında uzuv kopması gördüyseniz:

  • Yardım amaçlı sosyal aktivitelere katılabilirsiniz.

Kahve falında uzuv kopması görmek uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına, ilerde kişinin başına türlü sıkıntılar geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eksik uzuv görmek kudretinin yerine geleceğine, keder yaşayacağına rivayet eder.

Kahve falında hayvan uzuvları görmek zarar edeceğine, bununla birlikte tüm iç dünyasının alt üst olacağına, sorunların teker teker çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında uzuv kesmek kişinin yapılandırdığı tüm olumlu şeylerin üzerine gölge düşeceğine, borçların kısa sürede kapanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında uzuv görmek tüm hayatının durma noktasına geleceğine, özel hayatına, kişisel bakımına ve keyif aldığı konulara daha fazla vakit ayıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında kopmuş uzuv görmek olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, ilim konusunda çok büyük ilerlemeler kaydedeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında uzuv kaybı görmek insanlardan göreceği bazı kötülüklerden ötürü çok zor günler geçireceğine, bu yüzden insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, verimli olacak işler yapacağına delalettir.

Kahve falında insan uzuvları görmek alacağı kötü ve kendisine çok büyük zarar verecek olan bir haber yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, maddi olarak epey kayıp verileceğine alamet eder.