Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kardeşinin erkek çocuğunu görmek

Kahve falında kardeşinin erkek çocuğunu görmek özellikle kendisine kalan mirasla ilgili sorunlar yaşayacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına, başkalarına rehberlik etme fırsatı bulacağına, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine, yatırımların heba olacağına, mutluluğunu kaybetmeyeceğine, ancak daha sonra gururuna bu durumu yediremeyerek kendisinin de gidip başka birini dolandırmaya çalışacağına, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına tabir olunur.

Kahve falında kardeşinin erkek çocuğunu gördüyseniz:

  • Ateşli tartışmaların üzerine benzinle gitmemekte ya da seyahatler esnasında dikkatli olmakta fayda var.

Kahve falında kardeşinin erkek çocuğu olduğunu görmek solmuş olan yüzünün de sonunda güleceğine, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin erkek çocuğunu görmek sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kardeşinin çocuğunu görmek ele geçen kazancın Allah yolunda harcanacağına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, bu yüzden çok zor zamanlar geçireceğine alamet eder.

Kahve falında kardeşinin çocuğunun olduğunu görmek inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, yaşanan tartışmaların sona ereceğine delalettir.

Kahve falında kardeş çocuğu görmek bir bebek sahibi olacağına, adım atılan bir yolda büyük bir ilerleme kaydedileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin çocuğu olduğunu görmek ters giden durumları düzeltmek için atılan adımların boşa gideceğine, Allah’ın hayırlı lütufları ile karşılaşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kardeşinin çocuğunu emzirmek yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine, rahat erileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında erkek bebek kardeşi olduğunu görmek endişe dolu günler yaşayacağı, maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar edeceğine, ruhsal olarak içinde bulunulan sorunların düzeleceğine, sağlıklı, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına delalettir.