Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında bahçeye bir şeyler ekmek

Kahve falında bahçeye bir şeyler ekmek sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, sorunların günden güne daha da artacağına ve sıkıntılı bir işe girileceğine, sorunların yakın zaman içinde artacağına, bir süre her şeyden elini eteğini çekeceğine, mutsuz ve huzursuz olacağına, artık rahat bir nefes alacağına, işlerini yoluna sokacağına, sorun yaşanan bazı konuların çok kazançlı bir şekilde ortadan kaldırılacağına ve çok büyük zararlara uğranan bir dönemin kapanıp çok büyük kazançlar elde edileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında bahçeye bir şeyler ekmek gördüyseniz:

  • Sizin için önemli bir adım olsa da, herkes için en iyi olanı yapmalısınız.

Kahve falında bahçeye bir şeyler ekmek kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, hayırlı bir yuva kuracağına, hane içinde rahatının yerinde olacağına ve bundan sonra kalan hayatının huzur ve mutluluk içinde geçeceğine rivayet eder.

Kahve falında bahçeden bir şeyler toplamak atılacak adımlar sayesinde işlerde büyük kazançlar elde edileceğine, herkes tarafından çok konuşulacak biri olunacağına, işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, bu sayede büyük bir özgüvene sahip olacağına ve insanları şaşırtacak ve dikkatlerini çekecek çok büyük ve farklı çalışmalara gireceğine işarettir.

Kahve falında bahçe ekmek ve sulamak kişinin işlerini büyütüp geliştireceğine ve devlet nazarında da hatırı sayılır işler yapacağına, emrinde insan çalıştıracağına, onları kendisinin yönetip, yönlendireceğine delalet eder.

Kahve falında evin bahçesine çiçek ekmek maddi ve manevi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok çabalamalarına, ısrarlarına ve diretmelerine rağmen iş hayatı ile ilgili birçok sorun yaşayacağına ve neredeyse iflasın eşiğine geleceğine, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında bahçeye sebze ekmek zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, ayrı düşülen bir kişi ile biraraya gelineceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına, belki ölümler görüleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında bahçeye tohum ekmek aşama göstermeyeceğine, tartışmalı durumlara düşüleceğine, hayırsız kişilerle muhatap olunacağına işarettir.

Kahve falında bahçeye maydanoz ekmek girilecek işte kazanılacak paranın iyi ir şekilde değerlendirilmesi sayesinde zorlukların kolaylıkla aşılacağına, eşler arasındaki kıskançlığın ve güvensizliğin biteceğine, bazen böyle yaparak daha rahat ve huzurlu olunduğuna,  çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına delalettir.

Kahve falında bahçeye gül ekmek özel duygular besleyeceği kişiden de duygularına karşılık alacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine ve sosyal hayatında endişe ve korku içinde olacağına işarettir.