Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında ölmüş birinin ayağını öpmek

Kahve falında ölmüş birinin ayağını öpmek işlerine ve kazancına nazar değeceğine, yaşanabilecek bazı sorunların çok hızlı bir şekilde çözüleceğine, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ağız tadının, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük bir kazanç elde etmesini sağlayacak iş için yardımcı olacağına ve üzüntüsünü bölüşmek için yakın bir zamanda çok çaba göstereceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına delalettir.

Kahve falında ölmüş birinin ayağını öpmek gördüyseniz:

  • Kadınsanız, eşiniz ya da sevgiliniz bazı etkinlikler yüzünden size yaklaşmakta zorluk çekebilir.

Kahve falında annenin ayağını öpmek başarısının ve mutluluğunun bir gün değil bir ömür süreceğine, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, falı kapatan kişinin, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında anne ayağını öpmek alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ayak öpmek hayal ettiği şeylere kavuşacağına, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, yapılacak başarılı işlerle çok büyük bir şöhrete sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında eşinin ayağını öpmek hayat boyu refah içinde ve huzurlu bir şekilde yaşaması için gereken miktardan daha çok kazanç elde edeceğine ve büyük bir zenginliğe sahip olacağına, hem iş, hem de turistik açıdan keyif dolu günler geçireceğine delalet eder.

Kahve falında ayağın altını öpmek beyaz ise güzel bir haber alınacağına, önünü açacağına, huzurunu yerine getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ölen babanın ayağını öpmek kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ancak daha sonra askıya almak zorunda kaldığı bir işte büyük bir başarı kazanacağına, hayatında çok sevdiği ve değer verdiği kişilerle bazı işlere gireceğine işaret eder.

Kahve falında başkasının ayağını öpmek mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında el ve ayak öpmek hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, borçların kısa sürede kapanacağına, rahat bir döneme girileceğine tabir olunur.