Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında denizde uyanmak

Kahve falında denizde uyanmak uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, malvarlığının artacağına, kötülüklerden uzak kalacağına, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, çok zor günler yaşayacağına, yarardan çok zarar getireceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına ve çok hayıtlı bir kısmet ile evleneceğine, iyi ve hayırlı insanlarla karşılaşacağına, büyük borçlara girmeyeceğine delalettir.

Kahve falında denizde uyanmak gördüyseniz:

  • İmajınızı korumanız veya güçlendirme şansını kaçırmamanız gerekiyor.

Kahve falında deniz kenarında uyanmak bir an bile üzülmesine dayanamayacağı için onun mutluluğu için elinden gelen her şeyi yapabileceğine, özellikle kişinin farkında olmadığı bazı tehlikeli durumlarda aile yakınlarının desteği ile yara bere almadan ve fazla zarara uğramadan olaylardan sıyrılacağına rivayet eder.

Kahve falında denizde uyanmak eş ve evlat sahibi olacağına aynı zamanda ailesini de iyi şartlarda yaşatacak bir mesleği ifa edeceğine, takdir toplayacak işler yapacağına yorulmaktadır.

Kahve falında uyumak uyanmak bir sebeple çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında titreyerek uyanmak yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ezan okunurken uyanmak bundan da son derece mutlu olacağına, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında düşerken uyanmak her türlü esaretten, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, iyileşeceğine, kısmet alacağına alamet eder.

Kahve falında düşer gibi olup uyanmak tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına delalet eder.

Kahve falında sesle uyanmak kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına, başının ağrıyacağına, gelirinin eksileceğine alamet etmektedir.