Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kasırga görmek

Kahve falında kasırga görmek tartışmaların ve kırgınlıkların biteceğine, hayır getirecek bir işin sıkıntı yaratacak bir hal alacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, iş konusunda sürekli yardım edeceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve işlerinin açılacağına, ekonomik durumunun her geçen gün çok daha iyiye gideceğine, ancak daha sonra gerçekleştireceği başarılı çalışmalar sayesinde işlerinin daha iyileşeceğine, çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, işveren koltuğunda oturacağına, birden fazla işyeri sahibi olacağına ve çalışmalarını kusursuz şekilde başarıyla sürdüreceğine inanılır.

Kahve falında kasırga gördüyseniz:

  • İstikrarsız tavırları olan kişiler işlerinize karışabilir veya planlarınızı bozabilirler.

Kahve falında kasırgadan kurtulmak tüm sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulup çok güzel işlere imza atacağına, tanınmayan birini gurbete yollamak ise kişinin işle alakalı bir görev yüzünden yurt dışına ya da çok uzak bir yola çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında kasırga görmek rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, işini kaybedeceğine, para sıkıntısına düşüp, faturalarını ödeyemez olacağına işarettir.

Kahve falında hortum kasırga görmek başarısız ve mutsuz olacağına, maddi olarak güç kaybedeceği gibi manevi anlamda da çöküşe geçeceğine, bilgi ile donanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kasırgadan kaçmak rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, kısa süre içinde yarar getirecek bir karar verileceğine, hasretin biteceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların geçeceğine ve sevilen bir işi ile aradaki mesafelerin aşılacağına delalettir.

Kahve falında kasırga ve hortum görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, kişinin manevi olarak huzurlu bir ruh haline gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında kasırga olduğunu görmek maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, hiç bilmediği ve görmediği yerler gezip göreceğine rivayet eder.

Kahve falında denizde kasırga görmek bildiği ve sevdiği işi yapacağı için çok büyük bir özgüvene kavuşacağına, böylece sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına ve rahat edeceğine, işlerinin kötüleşeceğine, maddi olarak çok zor bir döneme gireceğine ve büyük bir zarara uğrayacağına tabir olunur.

Kahve falında kasırga fırtına görmek fırtınalı bir havanın sakinleşeceğine, yapılan işlerin büyük hayırlar getireceğine işarettir.