Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında kavgası görmek

Kahve falında kavgası görmek haneye bereket geleceğine, nankör bir kişi ile muhatap olunacağına, sıkıntılı bir karar vermek zorunda kalınacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, kendisine yeni kısmetler sunacağına ve aza kanaat etmesi durumunda çoğu kendisine nasip edeceğine, nüfuzlu, zengin bir hanımdan yardım görüleceğine, yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kavgası gördüyseniz:

  • Hassas bir karar almadan önce duygularınızı göstermemenizde fayda var.

Kahve falında babayla kavga etmek aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, akılda kalan ne varsa hayata geçirileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında erkek kavgası görmek omuzlarındaki yükün giderek ağırlaşmasıyla hayat enerjisinin düşeceğine, umutlarından yana hayal kırıklığı yaşamayacağına delalettir.

Kahve falında eski komşuyla kavga etmek ikinci bir şans vereceğine, aile hayatında ve iş hayatında çok güzel günler görüleceğine delalet eder.

Kahve falında arkadaşı için kavga etmek bütün maksatlarının gerçekleşmesi, başarıya giden yollarının açılacağına inanılır.

Kahve falında baskalarinin kavga görmek ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, falda görülen kişi tanınıyorsa onun kederine ortak olunacağına inanılır.

Kahve falında eşek kavgası görmek hoşluk içinde olacağına, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına rivayet eder.

Kahve falında kavga etmek bıçaklanmak borçlarını ödemekte zorlanacağına, insanlardan takdir toplayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yemek yerken kavga etmek özellikle hayati tehlike arz eden durumlardan sıyrılarak eski rahat günlerine kavuşacağına, aydınlığa çıkılacağına alamet etmektedir.