Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında yüzünde çil görmek

Kahve falında yüzünde çil görmek sorunlu olaylarla karşılaşacağına, ticaretten ve kazançtan yana zarara gireceğine, darlığa düşeceğine, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına, daha eğitimli, donanımlı ve çağdaş bir insan haline geleceğine, aydınlanacağına, sorunlu bazı kişiler ile tartışacağına, hayırlı kapılar açılacağına, çok büyük mutluluklar yaşanacağına, fal sahibinin, insanlar ile arasında olan buzların yavaş yavaş eriyeceğine, uzun zamandan beri yalnız olmanın verdiği kötü hislerin geçmeye başlayacağına, ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına yorulmaktadır.

Kahve falında yüzünde çil gördüyseniz:

  • Yeni girişimlerde bulunmanız veya tavır takınmanız fırsatlar fırsatların önünü açabilir.

Kahve falında yüzünün çillendiğini görmek geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine delalettir.

Kahve falında birinin yüzünde çil görmek dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, atılan adımların zarar vereceğine alamet eder.

Kahve falında yüzünde çil olduğunu görmek yaptığı işlerde büyük başarılar elde edeceğine, yaşamda arzu ettiği ne varsa gerçek olacağına alamet eder.

Kahve falında çilli yüz görmek devletin en yüksek mercilerinde önemli görevleri ifa edeceğine, maddi anlamda mücadelelerinin karşılığını alacağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına yorulur.

Kahve falında başkasının yüzünde çil görmek refah düzeyinin düşeceğine, çok hayır duası alacağına inanılır.

Kahve falında yüzünü çilli görmek kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, hazırdan yemek zorunda kalacağına ve elindekini de son kuruşuna kadar tüketeceğine, mutlu ve hayırlı bir hayat süreceğine alamet eder.

Kahve falında kendi yüzünü çilli görmek mutluluk ve başarı için ne kadar amacı varsa onu gerçekleştireceğine, bol kazanç ve rızık elde edeceğine, doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında arkadaşının yüzünde çil görmek zarar getirecek bir kişi ile tüm bağların koparılacağına, maddi ve manevi açıdan kötü bir duruma düşüleceğine alamet etmektedir.