Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında katıl görmek

Kahve falında katıl görmek maddi gücünün artacağına, sağlığının, neşesinin, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, yaşadığı kara günlerden kurtulacağına, sağlık ve huzur dolu bir döneme gireceğine, umutsuzluğa düşeceğine, ağlayacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına işarettir.

Kahve falında katıl gördüyseniz:

  • Cinsel olarak çekicisiniz.

Kahve falında katıla katıla ağlamak muradına ereceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, hayallerine ve hedeflerine kavuşacağına, zarar edilecek bir durumdan sevilen bazı kişilerin araya girmesi ile kurtuluşa erileceğine ve huzur bulunacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında katı çamur görmek zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, tüyü bitmemiş yetimin rızkına göz dikeceğine işarettir.

Kahve falında apartmanın en üst katında olmak külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına, yoluna bir takım hayırsız ve kötü kişilerin çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında burundan katı sümük çıkarmak önemli işler yapacağına, şan şöhret, itibar kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine, alınan önlemlerin herhangi bir yarar sağlamayacağı, çok büyük tartışmalarla ve ayak oyunlarıyla başa çıkmak zorunda kılınacağına rivayet eder.

Kahve falında katı yağ almak kendisinin de bundan büyük mutluluk duyacağına, bir anda ortaya çıkan bir aksilik yüzünden büyük bir istekle peşinden koştuğu bir işin  bir türlü gerçekleşmeyeceğine işarettir.

Kahve falında katı yoğurt görmek kendisine bir zamanlar destek olan ve her daim yanında duran kişilerin sırt çevireceğine, ömrünün uzun olacağına ve fal sahibinin hayatının güzelliği sayesinde yaşadıklarından memnun olup, razı geleceğine rivayet eder.

Kahve falında binanın üst katına çıkmak gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, yapılan bir hatanın telafi edileceğine inanılır.

Kahve falında apartmanın en üst katında oturmak isteklerinin, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, iş konusunda kurduğu bir ortaklığın kısa süre içinde zarar getireceğine yorulur.