Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında toplum görmek

Kahve falında toplum görmek çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine, huzurunu kaçıran ve rahatsız olmasına neden olan durumları düzelteceğine, aşk hayatının çok güzel bir hal alacağına, çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, zevk aldığı aktivitelere de daha fazla vakit ayıracağına işaret etmektedir.

Kahve falında toplum gördüyseniz:

  • Karşı koymak veya kılınızı dahi kıpırdatmamak yerine, kibarca istenileni yapma çabanız yararınıza sonuçlar doğurabilir.

Kahve falında toplumla namaz kılmak içinde bulunduğu sağlıksız ruh halinden ve bedenindeki ağrılarından kurtulacağına böylece geleceği iyi ve hayırlı durum için Allah’a şükredeceğine, bir türlü istediği gibi hareket edemeyeceğine, çok büyük maddi zarara uğrayacağına rivayet eder.

Kahve falında toplum içinde namaz kılmak acılarını ve kederlerini içine atacağına, daha önce hiç görülmedik bazı işlere imza atacağına delalet eder.

Kahve falında toplum içinde olmak bir anda zenginlikten fakirliğe düşeceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine yorulmaktadır.

Kahve falında toplum içinde banyo yapmak mutlu bir beraberlik yaşayacağına, hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, bu sayede sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde herhangi üzüntü çekmeden kurulacağına tabir olunur.

Kahve falında toplum içinde yıkanmak ümitlerinin son bulacağına, sorunlarından, sıkıntılarından ve borçlarından kurtulacağına inanılır.

Kahve falında toplumda osurmak atılacak adımlar sayesinde işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, büyük başarılar kazanacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntı duyduğu bir konuda çözüme ulaşacağına delalet etmektedir.

Kahve falında toplum içinde kaka yapmak fal sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, kişinin kaygan bir zeminde olduğunun farkına varıp hareketlerine çeki düzen vereceğine yorulur.

Kahve falında toplum içinde osurmak düşmanlara sahip ise, onlara galip geleceğine, deyim yerindeyse insanların nutkunun tutulmasına sebep olacak bir işe imza atılacağına delalet eder.