Kahve Falı Ansiklopedisi

A'dan Z'ye Kahve Falı Tabirleri

Kahve falında tuzlu balık yemek

Kahve falında tuzlu balık yemek sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, yeni bir gönül ilişkisine başlanacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, yaşadığı maddi ve manevi sorunların çözüleceğine, maddi gücünün artacağına, çok büyük ve güzel çalışmalara imza atılacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, küslerin ve dargınların barışacağına, verimin ve bereketin geleceğine, aksiliklerle ve engellerle karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında tuzlu balık yemek gördüyseniz:

  • Ufukta romantizm var.

Kahve falında tuzlu balık yemek tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine, aralarındaki iletişimin bozulacağına alamet eder.

Kahve falında tuzlu balık görmek zarar edilen bir işte gösterilecek büyük azim ve sabır sayesinde kara geçileceğine, bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına delalet eder.

Kahve falında tuzda balık görmek işlerinin hayırlı bir sonuca varacağına, kazancını büyük miktarda arttıracağına, zor günlerin sona ereceğine, kazanç elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında tuzlu su balığı görmek rahat bir hayata adım atılacağına, çok hayırlı ve güzel haberler alacağına inanılır.

Kahve falında çok tuzlu yemek yemek şansın ve kısmetin açılacağına, fal sahibinin işinin gücünün rast gideceğine, var olanlar ile yetinip geçinmeye çalışacağına ancak bir süre sonra bu söylediklerini gerçekleştirmekte zorlanacağına ve yeni işlere gireceğine işarettir.

Kahve falında tuzsuz ekmek yemek o kapıyı kapatacağına, iyi, hayırlı bir evlat olacağına tabir olunur.

Kahve falında yemeğe tuz dökmek yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, arzularına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine işaret eder.

Kahve falında yemeğe tuz koymak istenen bir konuda uzmanlaşılacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına alamet etmektedir.